wz

Na vaše případné další tipy čeká a předem děkuje

 

správce webu: kontakt

Bronislav KOTIŠBronislav KOTIŠAktualityBiografieTelevizeRozhlasDivadloOstatníTiskVideoNominace, cenyFotogalerieOdkazyRelaxVzkazník

Škodná se dostala i na prosincový divadelní Infolist. Pravděpodobně přímo z Džungle utekla Koločava a všemi možnými i nemožnými způsoby se snažila zabránit svému neodvratnému osudu. Marně! Derniéra ji nakonec zastihla nepřipravenou a dokonce o celý týden dříve, než by se bylo čekalo. Poslední vzpomínku jí můžete věnovat v divadelní sezóně 2007/2008. Inu sliby jsou chyby a nikdo není dokonalý. I já jsem se nechala ošálit a správný datum derniéry představení je uveden jen a jen díky pozorné Sofii.

Náš Škrpálek si prokousal cestu k úsměvnému omylu přímo na webové stránky DJKT. Jak málo stačí, abyste si i vy připadali jako naprostí šílenci?

Vskutku sladké překvapení přichystalo letošní první číslo časopisu Divadla J. K. Tyla našim furiantům Z. Rohlíčkovi, M. Štěrbovi, Z. Muchovi, Z. Kostkové, J. Kubátové, Š. Křesťanové a mnoha dalším. Tak, vážení, už tušíte, že si své role 16. dubna 2010 pod taktovkou samotného šéfa činohry P. Pavlovského střihnete jako operní árie?

Naučí Naši furianti 4. června 2010 mluvit ba i zpívat němý film nebo o pouhý den později zmoknou? A jaký důvod asi měl Ladislav Stroupežnický, že celému národu zatajil autorství  slavného filmového muzikálu Zpívání v dešti? Pokud odpověď nenajdete v červnovém Infolistu, zkuste to na některé z derniér, kde budou naši furianti zpívat v dešti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                    TOPlist